Pabėgimo kambariai įmonės komandos formavimui

3 PRIEŽASTYS, DĖL KURIŲ JŪSŲ ĮMONĖ KOMANDOS FORMAVIMUI TURĖTŲ PASIRINKTI “PABĖGIMO KAMBARIŲ” PASLAUGAS

Jeigu ieškote efektyvių veiklų, kurios padėtų apjungti Jūsų įmonės darbuotojus į vieną branduolį ir paversti juos laiminčia ir vieninga komanda, mes rekomenuojame išmėginti “Bėglys” pabėgimo kambarius. „Pabėgimo kambariai“ (angliškai escape rooms)  šiuo metu pasaulyje ypatingai dažnai naudojama pramoga įmonių komandoms formuoti. Šiuo būdu naudojasi didžiausios pasaulio įmonės tokios, kaip Microsoft, Apple, Samsung ir kt.  

Įsivaizduokite: Jūsų darbuotojai yra perkeliami į situacijas, kurių niekados gyvenime negalėjo įsivaizduoti, kurios visiškai priešingos nei įprastoje jų komforto zonoje. Darbuotojų užduotis - spaudžiant laikui, bendradarbiaujant ir komunikuojant tarpusavyje, kuo greičiau ištrūkti iš užrakintos patalpos, susitelkti ir išspręsti problemas, surasti atsakymus ir sprendimus. Tai išskirtinai komandiniam bendradarbiavimui lavinti sukurta paslauga. Tik vieninga ir motyvuota komanda gali laimėti pabėgimo žaidimą.   

Pabėgimo kambariai ugdo problemų sprendimų įgūdžius. Kai “pabėgimo kambario” pasaulis griūna, žaidėjai visais įmanomais būdais stengiasi išspręsti jiems iškilusias problemas ir išsigelbėti. Tik bendradarbiaudami, identifikuodami ir išspręsdami kambario viduje iškilusias problemas, jie gali laimėti žaidimą.

Pabėgimo kambariai ugdo darbuotojų kūrybiškumą. Norint ištrūkti iš kambario per 60 min., reikia ne tik aštraus loginio mąstymo ir įžvalgos, bet ir kūrybiškumo. Žaidimas nereikalauja jokių specifinių žinių, tačiau kiekviena komanda užrakinta “Bėglys” kambariuose turi pamiršti nusistovėjusias taisykles ir žvelgti į žaidimo pasaulį kūrybiškiau, pasitelkiant vaizduotę. Kartais pats neįtikinamiausias sprendimas gali išvesti komandą finišo link.

Pabėgimo kambariai motyvuoja darbuotojus. Kelionė į pabėgimo kambarį padės jūsų darbuotojams pažinti vieniems kitus. Nematyta aplinka, nepatirti iššūkiai sukels lengvą stresinę būseną. Įprastai, stresinėje aplinkoje žmonės pradeda ieškoti pagalbos, stengiasi burtis į grupes, susivienyti. Tampa aišku, jog privalu pasikliauti ne tik savimi, bet ir savo komandos nariais. Pabėgimo kambariai suvienija, sutvirtina bendruomeniškumo jausmą, ko pasekoje pagerėja darbinis mikroklimatas ir motyvacija dirbti siekiant bendrų komandos tikslų.

Norėdami aplankyti mūsų „Bėglys“ kambarius, tai galite padaryti Vilniuje arba Kaune. Skambinkite telefonu arba rašykite mums el. Paštu info@beglys.lt ir mes būtinai surasime Jums tinkamą laiką. Pabėgimo kambario kaina komandai yra 50 €.