Pabėgimo kambarių pamokos, kurias galite pritaikyti savo gyvenime

Dirbkite kartu

Vienas iš pagrindinių pabėgimo kambario “Bėglys” (ir daugelio kitų pabėgimo kambarių) tikslų - naujų patirčių, užduočių ir galvosūkių pagalba sutvirtinti žaidžiančios komandos ryšius, priversti komandą dirbti kartu siekiant bendro tikslo. Kai žaidėjai stengiasi ištrūkti iš kambario ir žino, jog artėja uraganas, kuris už valandos sulygins patalpą, jie paprasčiausiai neturi galimybės asmeniniams pasirodymams, jie turi dirbti kaip vieninga komanda. Jeigu Jūs esate įpratęs vadovauti, Jums gali būti didelis iššūkis vienai valandai tapti lygiaverčiu komandos nariu, tačiau tik tokiu būdu Jūs įgausite naujų įgūdžių, išmoksite išklausyti ir laisviau komunikuoti. Komandinis darbas padeda užmegzti stiprsenius ryšius su kolegomis, šeimos nariais ar draugais.

Reaguokite greitai

Jūs turite tik 60 minučių ištrūkti iš “Bėglys” kambarių, arba Jūs ir Jūsų komanda gali "žūti", "būti sunaikinta baisios audros" ar "pamišusio psichopato". Laikrodis tiksi, ką jūs darote toliau?

Kai Jūs atsiduriate pabėgimo kambaryje, Jūsų tikslas - ištrūkti iš jo kaip įmanoma greičiau. Jūs neturite laiko tuščioms diskusijoms ar kalboms. Jūs negalite apsvarstyti, išanalizuoti ir pasverti visų savo veiksmų. Jums reikia mąstyti greitai, o vykdyti tai ką sumąstėte - dar greičiau. Tai viena iš pagrindinių pabėgimo kambarių taisyklių, kurią galite pritaikyti ir savo kasdieniname gyvenime. Kantrybė yra dorybė, tačiau kartais sprendimus reikia priimti labai greitai, tik tokiu būdu Jūs galite laimėti. Priešingu atveju Jūs galite prarasti daug puikių progų tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Reguokite greitai, nes laikrodžiui suskaičiavus vieną valandą, jūsų laikas pasibaigs.

Galvokite "už dėžės ribų"!

Pabėgimo kambariai yra puiki vieta atsiskleisti komandos narių kūrybiškam mąstymui. Dažniausiai, įprastas sprendimas yra klaidingas sprendimas. Norint ištrūkti iš kambario, Jums reikės pasitelkti daugiau kūrybiškumo ir įžvalgumo, nei esate įpratę savo kasdieniname gyvenime. Šią pamoką galite išmokti iš pabėgimo kambarių ir kūrybinį mąstymą naudoti kasdieniname gyvenime. Kai Jūs esate užrakintas neįprasto scenarijaus kambaryje, Jūs neturite kito pasirinkimo - tik pristaikyti.

Linksminkitės!

Viena iš pagrindinių priežasčių kodėl pabėgimo kambariai yra tokie populiarūs pasaulyje - jie padeda žmonėms linksmai, kūrybiškai ir netradiciškai praleisti laiką. Pabėgimo kambariai yra sudėtingi ir verčiantys konkuruoti su kitomis komandomis, bet tai netrukdo žaidėjams linksmai praleisti laiką.

Išmokti džiaugtis kiekviena akimirka net ir stresinėse situacijose, tai yra viena iš pagrindinių pamokų, kurią galite išmokti besilakydami pabėgimo kambariuose.

Susiraskite draugų.

Pabėgimo kambariai yra vienas iš geriausių ir efektyviausių būdų formuoti vieningoms darbuotojų komandoms. Žaidžiant kambariuose darbuotojai turi puikią progą užmegzti stipresnius ryšius su kolegomis ir susidraugauti su jais. Kiekvieno žmogaus svajonė yra dirbti su draugais, todėl mūsų manymu, nebūtina darbinti draugus, tačiau būtina dirbančius kartu, paversti draugais.  

 

Norėdami įsitikti tuo, ką mes rašome ir patirti naujų įspūdžių, kviečiame į "Bėglys" pabėgimo kambarius Kaune ir Vilniuje. Dėl rezervacijos galite skambinti tel. +370 684 21425 arba rašyti el. paštu info@beglys.lt